body niemowlęce

Bodziaki z certyfikowanych materiałów – czy warto je kupować?

Wysoka jakość ubranek dla dzieci ma kluczowe znaczenie dla kupujących je rodziców. Po pierwsze wyznacza pewne standardy gatunkowe, które wpływają na użytkowanie ubrania i czas ich trwałości. Po drugie ma znaczenie dla wygody malucha i komfortu noszenia danego ciuszka. W końcu po trzecie odpowiada również za kwestię bezpieczeństwa: wysoka jakość materiałowa to gwarancja, że nie będzie uczulało, drapało czy powodowało zmian na skórze. To wszystko razem sprawia, że producenci nie mogą już oferować w sprzedaży byle czego, byle jakiej jakości i byle jak uszytego. Aby ubranka takie jak body niemowlęce zyskały zaufanie rodziców, muszą wykazać się doskonałą jakością materiału, wykonania, ale i rozwiązań projektanckich. Te ostatnie to przede wszystkim proste kroje i wzory, które umożliwiają bezproblemowe ubieranie i rozbieranie dziecka.

Dobre body muszą być funkcjonalne w każdej sytuacji..

.. w każdym miejscu i o każdym czasie, nawet gdy przyjdzie konieczność zmiany mokrej pieluszki w czasie spaceru, wizyty u znajomych lub podczas zakupów. Powinny się więc łatwo zdejmować i odpinać, zachowując jednocześnie wysoki komfort noszenia dla samego malucha. W dużej części umożliwiają to praktyczne napy, w jakie coraz częściej wyposażane są body niemowlęce. To właśnie ten nieskomplikowany, funkcjonalny system zapięciowy sprawia, że bodziaki są uwielbiane przez rodziców na całym świecie. Zwłaszcza przez tych, którzy zawsze mieli problem z ubieraniem wyjątkowo ruchliwych i bardzo wiercących się dzieci.

Ubranka wysokiej jakości, czyli uszyte z bezpiecznych i certyfikowanych materiałów, to absolutna podstawa każdej wyprawki dla niemowlęcia

Certyfikacja daje bezpośrednią gwarancję, że użyte materiały są wytrzymałe, odporne na zniszczenia i przetarcia, a tym samym długotrwałe, więc posłużą nawet nie jednemu, ale kilku dzieciom. To przede wszystkim ciuszki bawełniane, bez sztucznych dodatków, szyte najczęściej ręczne oraz… pozbawione metek. Te bowiem występują w nich w formie nadruków, aby ich odstające elementy nie drażniły skóry dziecka.

yellowdream

Cześć, jestem Adrian. Pasjonuje się sportem, muzyką i podróżami. Na moim blogu będę poruszał ciekawe tematy z różnych dziedzin życia. Mam nadzieję, że i Ty znajdziesz coś dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *