firma sprzątająca

Dlaczego warto zatrudnić profesjonalną firmę do sprzątania?

Zastanawiasz się nad wynajęciem profesjonalnej firmy sprzątającej w Łodzi, przeczytaj poniższy wpis, aby dowiedzieć się jakie powierzchnie mogą być sprzątane, jakie korzyści niesie wynajęcie takiej firmy. Dodatkowo zostanie przedstawione jedno z przedsiębiorstw, które profesjonalnie się tym zajmuje.

Jakie powierzchnie sprząta dedykowana do tego firma?

Profesjonalna firma sprzątająca zajmuje się przede wszystkim usługami na dużych powierzchniach, takimi jak: 

Wykonując prace w biurach firma sprzątająca zajmuje się często: przecieraniem blatów mebli oraz urządzeń biurowych, czyszczeniem frontów biurek, odkurzaniem wykładzin jak również myciem podłóg, sprzątaniem pomieszczeń socjalnych, wc, ogólnodostępnej kuchni, myciem powierzchni szklanych tj. ścianki działowe oraz okna, podlewaniem roślinek. Często dookreślane są również inne prace, które są specyficzne do potrzeb danego klienta.

W przypadku remontów takie prace sprzątające są często dodatkowo wyceniane ze względu na większy wymiar pracy jaki należy na to poświęcić. 

Zalety wynajęcia firmy sprzątającej

 Wynajęcie firmy sprzątającej niesie za sobą wiele korzyści. Do najczęściej wymienianych należą:

  • Bardzo duży zakres usług sprzątających – firmy sprzątają mieszkania, biura, domy 
  • Możliwość profesjonalnego sprzątania w biurach z ubezpieczeniem OC – należy skonsultować szczegóły takiej oferty. Dzieje się tak, ponieważ firmy sprzątające w biurach bardzo często spotykają się z drogim wyposażeniem i można zabezpieczyć klientów w razie strat, gdyby zdarzył się nieprzewidziany wypadek, często są to wysokie kwoty
  • Wykorzystanie wysokiej jakości, profesjonalnych środków oraz sprzętu do sprzątania biur – dzięki temu dba się również o sprzątane powierzchnie
  • Oszczędność czasu klienta – sprzątanie zwłaszcza dużej powierzchni zajmuje sporo czasu zwłaszcza w trakcie remontów  
  • Profesjonalny wizerunek marki dzięki usługom sprzątającym – to korzyść dla przedsiębiorstw, które są obsługiwane przez firmy sprzątające

O firmie Damart

Firma Damart ma swoją siedzibę w Łodzi i posiada doświadczenie w kompleksowym sprzątaniu mieszkań, domów oraz biur. W ofercie firmy znajdują się:

Damart posiada certyfikat IBK- Przedsiębiorstwa godnego zaufania oraz szereg rekomendacji, o których można przeczytać na stronie www firmy. 

Czy korzystaliście kiedyś z usług takiej profesjonalnej firmy sprzątającej?

yellowdream

Cześć, jestem Adrian. Pasjonuje się sportem, muzyką i podróżami. Na moim blogu będę poruszał ciekawe tematy z różnych dziedzin życia. Mam nadzieję, że i Ty znajdziesz coś dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *