Koktajle oczyszczające na każdą porę roku.

Dietetycy ciągle uczulają nas w temacie obecności złogów toksyn w naszym organizmie. Większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele zagrożeń czyha na nas każdego dnia, gdy przyswajamy całe tony przetworzonej żywności.

Bardzo ważne jest więc to, by robić sobie głodówki oczyszczające lub detox w postaci przyjmowania naturalnych koktajlów, które bez problemu każdy z nas może przyrządzić sobie w domu. Wystarczą tak naprawdę do tego woda niegazowana, mleko sojowe, a także świeżo owoce, bo to właśnie one pełnią tutaj rolę największego detoksyzatora.

Koktajle oczyszczające można przygotować między innymi z winogron, pietruszki, szpinaku, jarmużu. Zielone koktajle na bazie roślin są najskuteczniejszymi rozwiązaniami w walce z otyłością oraz przeciążeniem organizmu. Wystarczy regularnie co rano pic koktajl z zielonych warzyw i owoców, aby po dwóch tygodniach zauważyć, iż pozbyliśmy się wzdęć, nadmiarów gazów oraz obniżonego samopoczucia.

Koktajle oczyszczające powinny w swoim składzie zawierać także dużo soku z wyciśniętych cytryn. Także dodawanie wszelkich innych owoców cytrusowych do koktajli działa tutaj jak najbardziej na plus!

yellowdream

Cześć, jestem Adrian. Pasjonuje się sportem, muzyką i podróżami. Na moim blogu będę poruszał ciekawe tematy z różnych dziedzin życia. Mam nadzieję, że i Ty znajdziesz coś dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *